...
efekt skalistej ściany skalista ściana aranżacje czarne skały skały nowoczesny wystrój wnętrz nowoczesne wnętrze syrowa ściana w sypialni

Efekt skał na ścianie

Cena Brutto / 1 metr kwadratowy 

490 zł

Zamów dekorację pod numerem: 796 422 353

Zapytaj o termin przez formularz kontaktowy:

Opis produktu:

EFEKT SKAŁ NA ŚCIANACH to idealna, ręcznie wykonywana dekoracja nie tylko dla miłośników górskich wędrówek, ale dla wszystkich, którzy lubią niebanalne, odważne i tajemnicze aranżacje. 

Inspiracje naturą są modne i ponadczasowe, a kamienne formy w tym wydaniu – eleganckie oraz stylowe. Nadadzą zdecydowanego charakteru każdej przestrzeni i skutecznie przyciągną uwagę osób, które się na nie natkną – skały na ścianie to widok wyjątkowy i niezapomniany.

Dekorację tę można zastosować wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz. Jest odporna na wilgoć, więc sprawdzi się nie tylko w salonach, biurach czy sypialniach, ale także łazienkach.

 

Kompozycje, które powstają na ścianie, wyglądają bardzo naturalnie, zawierają odwzorowane półki skalne, progi, nawisy. Niektórzy, nie bez powodu, dostrzegają w nich dzieła sztuki rzeźbiarskiej.

 

Ze względu na stopień skomplikowania montażu tej dekoracji, proponujemy kompleksową usługę wykonania efektu skał na ścianie. Nie sprzedajemy materiałów i surowców, lecz gotowy efekt.
Tą ofertą nasz sklep wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym Klientom i dołącza do grona nielicznych realizatorów takich projektów w Polsce.

efekt skał na ścianie głazy kamienie ręcznie rzeźbione tynk dekoracyjny na zamówienie rock on the wall skały w sypialni w salonie na ścianie wizualizacja

Efekt skał na ścianach jest jednym z ciekawszych rozwiązań podkreślających wnętrza w stylu industrialnym czy loftowym. 

Nietypowy motyw zachwyca, intryguje i inspiruje.

efekt skał na ścianie głazy kamienie ręcznie rzeźbione tynk dekoracyjny na zamówienie rock on the wall skały

Zapytaj o dogodny dla Ciebie termin. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, i ustalą szczegóły wykonania usługi.

Kosz
Przewiń do góry
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.