...

Beton architektoniczny na ścianę

Beton architektoniczny na ścianę – gustowne wnętrze

Ten niesamowity trend wnętrzarski zyskuje coraz bardziej na popularności. Przepięknie komponuje się z wystrojem wnętrz urządzonych w stylu industrialnym, loftowym, nowoczesnym, a nawet skandynawskim. Beton architektoniczny na ścianę z powodzeniem można wykorzystać do dekoracji domowych ścian, jak i tych znajdujących się w biurach, czy budynkach użyteczności publicznej. Z nim stworzysz wnętrze, które nie tylko przykuwa uwagę, ale i zachwyca swoją elegancją.

Beton architektoniczny na ścianę – dekoracja sama w sobie

Szary kolor króluje w niejednej aranżacji wnętrz. To z pewnością sprawia, że beton architektoniczny na ścianę poszerza swoje rzeszę swoich fanów. Jego kolor i faktura stanowi delikatną dekorację pomieszczenia. Dzięki temu jest ono bardziej wyrafinowane. Dobrze komponuje się też z innymi kolorami, dlatego z łatwo jest dopasować go nawet do istniejącego już wystroju wnętrza. Beton architektoniczny rewelacyjnie prezentuje się, gdy pokrywa jedną ze ścian w pomieszczeniu. Dzięki temu będzie stanowić idealne tło dla całej aranżacji np. salonu.

W jakich pomieszczeniach zastosować beton architektoniczny na ścianę?

Beton architektoniczny jest uniwersalny. Można zastosować go zarówno w salonie, jak i sypialni, czy w przedpokoju. W każdym z tych pomieszczeń będzie z pewnością wyglądać znakomicie. Dzięki niemu stworzysz wnętrze, które będzie szykowne. Aby prezentował się on jeszcze lepiej można podświetlić wybraną ścianę listwą LED, co nadaje takiej dekoracji niepowtarzalnego charakteru. Beton architektoniczny na ścianę sprawdzi się również w przestrzeni biurowej. Można go zastosować na pustej ścianie, by stworzyć swoistą dekorację, jak i podkreślić nim recepcje, czy wejścia do poszczególnych pomieszczeń.

Beton architektoniczny na ścianę – tło dla ulubionych dodatków

Mimo swojej surowości beton architektoniczny to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz stworzyć ciepłe wnętrze. Beton architektoniczny na ścianę to bowiem fantastyczne tło dla wszelkich mebli i dodatków. Dzięki temu wydobędziesz z całej aranżacji wszystko, co najlepsze. Na tle betonu architektonicznego wzorowo prezentują się dodatki w odcieniach zieleni, czerni, a nawet bieli. Można uzupełnić jego wygląd także wszelkimi akcesoriami i gadżetami w bardziej wyrazistych kolorach. Beton architektoniczny z powodzeniem ocieplisz mocniejszymi akcentami w kolorach, takich jak np. czerwień. Dobrze współgra on także z drewnem oraz wszystkimi domowymi dodatkami wykonanymi z metalu.

Kosz
Przewiń do góry
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.